Trzymajmy kciuki!

Ruszyła VI Edycja Projektu „Czas na zdrowie”, którego głównym organizatorem jest Fundacja Banku Ochrony Środowiska. Bierze w nim udział Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Sadownem.

Projekt ma formę międzyszkolnej rywalizacji zespołowej. Główny cel Konkursu to powszechna edukacja w zakresie zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia oraz promocja wiedzy na temat rolnictwa ekologicznego. Zwieńczeniem konkursu jest organizacja Festynu Zdrowia, czyli praktyczne promowanie postaw prozdrowotnych oraz żywności ekologicznej, regionalnej i tradycyjnej.
Założenia konkursu nie są nam obce w związku z tym postanowiliśmy dołączyć do ogólnopolskiej rywalizacji. Reprezentować będzie nas 10 osobowy zespól składający się z uczniów klasy II i III naszego Technikum – Ekoeksploatorzy.
Bardzo liczymy na wsparcie wszystkich sympatyków i kibiców naszych działań. Trzymajcie kciuki
.

Jeśli natomiast chodzi o praktyczny udział w Projekcie „Czas na zdrowie”, to będziemy mieli okazję doświadczyć działań naszego Technikum – wiele atrakcji będzie czekało na uczestników Festynu Zdrowia, który planowany jest na 4 czerwca, podczas Festynu Rodzinnego w Sadownem. Serdecznie zapraszamy!

Tekst: TŻiUG/Sławek Chyliński