Sportowe sukcesy

Ostatnie tygodnie obfitowały bardzo udanymi startami w wielu dyscyplinach sportowców z Sadownego i okolic.

30 marca reprezentujący Brokowski Klub Karate Kyokushinkai Kacper Miler zdobył złoty medal podczas rozegranego w Piasecznie VIII Ogólnopolskiego Turnieju Mazovia Cup. W zawodach startowała też Zosia Sobotka (więcej na: http://www.ostrowmaz.com/aktualnosci/24370).

6 kwietnia w Węgrowie piechurzy z „Wichra” wzięli udział w charytatywnym marszu Nordic Walking (https://gwio.pl/pl/11_wiadomosci/273_prawie_30_tys_z_otych_dla_stasia_akcja_charytatywna_z_sukcesem.html), a 2 maja w Łochowie w 1. Biegu Flagi. W biegu tym wystartowali również piłkarze „Wichra”, a b. dobre 7. m-ce wywalczył Przemek Dzieciątko (http://maratonczykpomiarczasu.pl/sites/default/files/Bieg%20Flagi%205km.pdf

).

28 kwietnia siatkarze „Wichra” zajęli 3. m-ce w „Wielkim Turnieju Zakończenia Sezonu” organizowanym przez ostrowski MOSiR, a Tomek „Cyna” Jaworski wybrany został do drużyny „Szóstki Marzeń” (więcej: http://www.mosir.ostrowmaz.pl/n,wielki-turniej-zakonczyl-sezon).

3 maja Ania Szyszka (Prefbet Śniadowo-Łomża) zajęła 2. m-ce wśród Pań i 1. w kat. K-20 w biegu na 5 km podczas 29. Biegu Konstytucji w Warszawie (więcej: https://wyniki.datasport.pl/results2774/).

A piłkarze (seniorzy) „Wichra” w siedleckiej „A” klasie 4 kolejne mecze wygrali, a ten ostatni (5 maja) zremisowali; bardzo dobrze radzą też sobie w rozgrywkach drużyny młodsze (https://www.facebook.com/Wicher-Sadowne-192893437482139/?ref=py_c).

I to nie wszystko ze sportowych aren. Bardziej dociekliwych zachęcamy do poświęcenia nieco czasu, by samodzielnie odnaleźć w „necie” starty i wyniki „naszych”, a gwarantujemy, że marzec, kwiecień i początek maja był szczególnie w biegach „sportowo owocny”.