Wygrała Pani Elżbieta z Sojkówka!

Znamy wyniki Konkursu pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2021”. W tym roku Komisja uznała, iż najładniejszy ogród posiada p. Elżbieta Kowalczyk z Sojkówka.

Konkurs ten ma na celu: promocję Gminy Sadowne i zlokalizowanych na jej terenie sołectw, propagowanie idei upiększania własnej miejscowości poprzez ukazanie nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych przydomowych posesji, jednocześnie wpływających na podniesienie poziomu estetycznego Gminy, wprowadzenie i utrwalenie zasad dbałości o własną posesję i ogród oraz ostatecznie – wyłonienie i nagrodzenie najpiękniejszych ogrodów Gminy Sadowne. Jest to szósta edycja tego Konkursu.

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, powołana przez Organizatora Komisja poddała ocenie złożoną dokumentację oraz dokonała lustracji zgłoszonych do Konkursu ogrodów. Spośród nich Komisja wyłoniła laureatów, biorąc pod uwagę estetykę, funkcjonalność ogrodów, ich aranżację i pomysłowość właścicieli.

A oto wyniki Konkursu „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2021”:

I miejsce – p. Elżbieta Kowalczyk z Sojkówka

II miejsce – pp. Dorota i Marek Szczechura z Sadownego

III miejsce – p. Elżbieta Kujawa z Grabin

Wyróżnienia otrzymują – p. Anna Skarpetowska z Ociętego i p. Małgorzata Rowicka z Sadownego.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego Konkursu!

Informujemy, iż wyniki Konkursu „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2021” zostaną uroczyście ogłoszone podczas Dożynek Gminno-Parafialnych, które zaplanowano na dzień 15 sierpnia br. w Sadownem. Podczas tej uroczystości wręczone zostaną laureatom Konkursu również nagrody rzeczowe, których sponsorami są firmy przodujące w sprzedaży akcesoriów ogrodniczych na rynku lokalnym: PSB Mrówka Sadowne (nagrody za miejsca I-III) i Sklep Ogrodniczy AGAWA (nagrody za wyróżnienia).

Laureatów Konkursu zapraszamy na tę uroczystość oraz po odbiór nagród, a sponsorom dziękujemy za wieloletnią współpracę z Organizatorami Konkursu oraz wspieranie działań na rzecz rozwoju Gminy Sadowne.

Zapraszamy do ogrodowej galerii!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst: Sławek Chyliński

Foto: Komisja konkursowa