ZSP Sadowne było na Targach Edukacyjnych

15 marca 2024 roku w Węgrowie odbyły się III Targi Edukacyjne Powiatu Węgrowskiego. Swoją ofertę edukacyjną zaprezentował również Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem.

Już po raz trzeci Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Kochanowskiego w Węgrowie gościł w swojej Hali Sportowej uczestników Targów Edukacyjnych, których organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Węgrowie. Podczas Targów szkoły średnie powiatu węgrowskiego, a także przedstawiciele instytucji oraz szkół wspierających lub współpracujących z powiatem węgrowskim, zachęcały uczniów ostatnich klas szkół podstawowych do wyboru placówki oświatowej, w której będą kontynuować swoją naukę.

Po oficjalnym otwarciu Targów przez przedstawicieli Organizatorów uczniowie z „Kochanowskiego” zaprezentowali część artystyczną i rozpoczęło się zwiedzanie przygotowanych stoisk informacyjnych.

ZSP Sadowne podczas Targów było reprezentowane przez silną grupę nauczycieli i uczniów – oczywiście pod kierownictwem p. Dyrektora Sławomira Ryszawy. Stoisko naszego ZSP cieszyło się dużym powodzeniem wśród uczestniczących w Targach uczniów podstawówek powiatu węgrowskiego, a także zaproszonych gości (potwierdzał to wyróżniający się tłum przy tym stoisku).

Targi Edukacyjne spełniają swoją rolę, a wielu absolwentów podstawówek już tu podejmuje prawdopodobnie decyzję o wyborze szkoły średniej, a tych niezdecydowanych szkoły średnie zapraszają do siebie. Tak jest i w przypadku Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Sadownem – zaprasza on także na swoją stronę internetową, gdzie wśród aktualności, prezentujących sukcesy szkoły, można znaleźć też informacje na temat rekrutacji. Zachęcamy do odwiedzenia szkolnej strony – https://www.liceumsadowne.pl/.

Zdjęcia w galerii Google>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński