Zalesie bezkonkurencyjne

2016.06.05.315 czerwca w Morzyczynie Włóki odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Jednostka z Zalesia była bezkonkurencyjna.

W niedzielne przedpołudnie, 5 czerwca nadbużańskie łąki Morzyczyna Włóki gościły druhów ze wszystkich Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Sadowne – odbyły się tu Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze.

Do zawodów przystąpiło 12 drużyn z ośmiu Jednostek. Poszczególne konkurencje skrupulatnie punktowała i podliczała komisja, której przewodniczył brygadier Jacek Iwanowski z Komendy Powiatowej PSP w Węgrowie.

Ostatecznie na podium stanęły Jednostki OSP: I miejsce – Zalesie, II – Sokółka, a III – Szynkarzyzna. Wśród startujących tu drużyn młodzieżowych I miejsce zdobyła OSP Zalesie, a II – Szynkarzyzna. Wśród kobiet nie było konkurencji, dlatego też drużyna OSP Sokółka, startująca jako jedyna w tej kategorii, uplasowała się na miejscu pierwszym.