Wspaniały występ ZSP Sadowne!

Pięknie zaprezentowali się na scenie Węgrowskiego Ośrodka Kultury uczniowie ZSP w Sadownem.

31 maja w Węgrowie odbyła się uroczysta gala: „Przegląd dorobku artystycznego szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Węgrowskiego”. Do wykonania swojej prezentacji na scenie Węgrowskiego Ośrodka Kultury zgłosiły się cztery szkoły średnie: I LO im. Adama Mickiewicza w Węgrowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kochanowskiego w Węgrowie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łochowie i oczywiście – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sadownem.

Przy pełnej sali widowiskowej i wielu wybitnych gościach, wśród których dało się zauważyć Dyrektora ZSP Sadowne p. Sławomira Ryszawę i dopingującego mocno swoich niedawnych podopiecznych p. Marka Renika, uczniowie prezentowali kolejno swoje umiejętności wokalne, muzyczne i taneczne. A było co pokazać i oglądać – kto nie był, niech żałuje.

Jako ostatni na scenie wystąpili członkowie Zespołu Tanecznego ZSP w Sadownem, których choreografię przygotowała p. Mirosława Renik, a muzykę p. Kamil Kiełek. Pięknie wykonali swoje tańce, a ich występ uświetniła wokalem Inga Tarapata. Szkoda, że nie dopuszczano do bisów, bo oklaski zachwyconej publiczności nie ustawały nawet wtedy, gdy artyści opuścili już dawno scenę.

Ale zobaczmy sami!

Zdjęcia w galerii Google>>>

Zobacz też film>>>

Tekst/foto: Sławek Chyliński